BAYRAMPAŞA İLAÇLAMA VE DEZENFEKTE

  Corona (Korona) Virüsüne Karşı Dezenfektan

  Korona virüsü ilk olarak 1960 yılında tespit edilmiş bir virüs türüdür. Korona virüsü, daha çok hayvanlarda görülmekteyken, 2019 yılının Aralık ayında Çin’in Wuhan şehrinde, insanlarda da görülmeye başlanmıştır. Bugün ise Korona virüsü giderek yayılmakta; dünya üzerinde birçok insanı hasta etmekte ve ölümlere yol açmaktadır.

  Corona (Korona) Virüsü’ne karşı hastalıktan etkilenmemek için Dünya Sağlık Örgütü Korona Virüsü’nden korunmak için yapılması gerekenlere dair yayınladığı metinde “enfekte olmuş kişilerin bulunduğu alanların dezenfekte edilmesi”nin virüsün yayılmasını engelleyeceğini belirtmiştir.

  Corona (Korona) Virüsü Giderek Yayılıyor

  Coronavirus (Korona Virüsü) nedeniyle dünya genelinde hayatını kaybedenlerin sayısı 10 Mart itibariyle 4 bin 26 olarak olarak açıklanmıştır. Şimdiye kadar Coronavirüs (Korona Virüsü) tanısı konulan enfekte olmuş hasta sayısı ise 114 bin 457’ye ulaşmıştır. Korona Virüsü, Türkiye’nin tüm komşu ülkelerine yayılmıştır.

  Virüsle Mücadele

  Korona Virüsü’nden korunmak için dezenfeksiyon uygulaması çok hayati bir önem taşıyor. Dezenfeksiyon, öncelikle ellerimizi sık sık yıkamakla başlıyor. Bunun yanında toplu taşıma araçları, iş yerleri, okullar, evler özellikle hastalığın yayılma ihtimalinin yüksek olduğu alanlarda kesinlikle dezenfektan kullanılmalı, düzenli aralıklarla kapalı ve açık alanlar Korona Virüsü’ne karşı ilaçlanmalıdır.

  Dezenfektan Virüsün Yayılmasını Önlüyor

  Bildiğimiz gibi Çin ve diğer ülkelerde dezenfektan amaçlı yapılan virüs ilaçlama uygulamaları giderek artıyor. Fakat ne yazık ki insanlar enfekte olduktan sonra ve ölümler yaşandıktan sonra yapılan ilaçlama, yalnızca virüsün yayılmasını engelleyebiliyor. Bu nedenle virüs kaynaklı hastalıkların önlenmesinde ilaçlama, önceden yapıldığında çok daha etkili olacaktır. Özellikle kamusal alanlarda ilaçlama, Korona Virüsü’nün yol açtığı hastalıkların yayılmasını büyük oranda engelleyici etkiye sahiptir.

   

  Dezenfektan İlaçlama Hizmeti

  Marmara İlaçlama olarak, Corona (Korona) Virüsü’ne karşı dezenfektan ilaçlama uygulama hizmeti vermekteyiz. Korona Virüsü ilaçlama, tarafımızdan Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektan ilaçlarla yapılmaktadır. Korona Virüsü ilaçlama, insan ve hayvan sağlığına zararı olmayan ilaçlarla yapılır ve yalnızca hastalık sebebi patojenleri yok eder. Böylece ilaçlama, zararlı mikroorganizmalardan kaynaklı hastalıkların oluşumunu engeller.

  Dezenfektanlarımız %100 doğal olması ve toksik olmaması nedeniyle; her alanda dezenfeksiyon amacıyla kullanım için uygundur. Tüm yüzeylerde uygulanabilen dezenfektanlarımız, çevre sağlığı ve çalışan personel için de ideal bir dezenfektandır. İlaçlama, bilinen tüm bakteri, virüs, mantar ve sporlara karşı gücü kanıtlamış dezenfektanlarla yapılmaktadır.

  İnsan ve hayvanlar için güvenli olan dezenfekte uygulaması, tüm mikroorganizmalar için bağışıklık geliştirmeden öldürücü etkiye sahiptir. Hiçbir toksik etkisi olmayan ilaçlarla yapılan dezenfeksiyon ilaçlama uygulaması, herhangi bir toksik yan ürün de oluşturmaz.

  Ev, Hastane, Otel, Cami, Restoran, Cafe, Büro, Yemekhane, Otobüs, Araba vs. gibi toplu yaşam alanlarında ve kullanım alanlarında kullanılabilir. Bununla birlikte, endüstrinin üretim, İşleme, paketleme, taşıma ve pazarlama gibi farklı aşamalarında da güvenle kullanılabilir. Marmara İlaçlama olarak, dezenfekte amaçlı kullandığımız ilaçlarımız, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

  Dezenfektan ile Virüsler Yok Oluyor

  Marmara ilaçlama olarak kullandığımız dezenfektan ilaçlar, ortamdaki patojen yükünü ortadan kaldırmaktadır. Dezenfektan ilaçlar, bebek, çocuk veya yetişkinlerin tüm yaşam alanlarında kullanılabilmektedir. Dezenfektanlarımızın vücutta tahrişe yol açmadığı dermatolojik olarak raporlanmıştır. Dezenfektan ilaçlamanın virüs, bakteri, mantar, alg, tüberkilosidal, spor gibi zararlı mikroorganizmalar üzerindeki etkisi de kanıtlanmıştır. Üstelik dezenfekte amaçlı yaptığımız ilaçlama, patojenlerin bir sonraki nesillerine karşı da etkili olmaktadır. Kötü kokuları da yok eden dezenfektan, ortamın havasını temizler ve taze bir hava oluşturur. Havalandırma sistemlerinde ve klimalarda da kullanılabilen dezenfektanlar, düzenli kullanıldığı zaman biyofilm tabakasını yok eder ve oluşumunu engeller. İlaçlama, özellikle düzenli kullanımda hastalık yaratan patojenleri yok eder ve zararlı mikroorganizma kaynaklı hastalıkların oluşumunu engeller. Dezenfektan ilaçlama, uygulandığı andan itibaren 1 dk. içinde etkisini göstermeye başlar. İlaçlama, herhangi bir kalıntı, leke, iz bırakmaz. İlaçlama sonrası durulama yapılması gerekmez. Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal özellikteki dezenfektanlarımızın etkili olduğu mikroorganizmalar şunlardır:

  1. Bakteri
  2. Virüs
  3. Mantar
  4. Spor
  5. Alg vd.

  Dezenfektan ilaçlama, tüm açık ve kapalı alanlarda zararlı mikroorganizmaların sebep olacağı hastalıkları ve tahribatı en aza indirerek, kirliliği %99,999 engeller. Dezenfaktanlarımız, konsantre ürün olup, ortamdaki zararlı mikroorganizma derecesine göre su ile seyreltilerek kullanılır.

   

  Ev İlaçlama,

  Eğitimli teknisyenlerimiz evinizi ve ailenizi zararlılara karşı koruyacaktır.

  Böcek ve kemirgenlerin en fazla görüldüğü alanlardan biri olan evlerde yapılan böcek ilaçlama, sağlık ve hijyen açısından büyük önem taşır. Evlerde yoğun olarak  görülen hamam böceği, halı böceği, gümüş böceği, karınca, kalorifer böceği, kara sinek, sivrisinek gibi zararlı canlılardan korunmak için ev ilaçlama, büyük önem taşır.

  Hızlı üreyen ve kısa sürede geniş alana yayılabilen böcekler; kapalı alanlara kolayca girebilmektedir. Hijyenik olmayan alanlarda yaşayan, bakteri ve mikropların yayılmasına yol açan bu canlılar, özellikle yaz aylarında yaşam alanlarımızda daha sık görülürler. Uzman ekiplerimiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla evinizde karşılaştığınız tüm böcek ve kemirgen problemlerinizi çözüyoruz.

  Ev ilaçlaması, tüm böcek ve fare türleri için önlem almak, ortamı dezenfekte etmek için de koruma amaçlı olarak yapılabilir. Zararlı canlılardan kurtulmak ve kapalı alanlara böcek girişini engellemek için düzenli olarak yılda en az iki defa yapılması gereken böcek ilaçlama uygulaması için profesyonel desteğimizle yanınızdayız. İthal böcek ilaçlarımız ile uygun yöntemler kullanılarak yaptığımız böcek ilaçlama uygulaması; bireysel yapılan, profesyonel olmayan ilaçlama yöntemleri ile karşılaştırıldığında oldukça etkilidir. Çözüm odaklı çalışan bir firma olarak, böcek ya da fare ilaçlaması yaparken, alanında uzman teknisyenlerimizle profesyonel ve kesin çözüm sunmaktayız. Özellikle ormanlık alanlara yakın müstakil evlerde sıklıkla karşılaşılan akrep, çıyan gibi zehirli böcek türleri ile profesyonel olmayan yöntemlerle mücadele etmek, ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir; böcek ilaçlamada uzman desteği önemlidir.

  Genellikle kokulu, kokusuz olarak sıvı ilaçlama veya jel ilaçlama yöntemleri ile yaptığımız ev ilaçlama uygulaması, insan sağlığına ve evcil hayvanlara hiçbir zarar vermez. İlaçlarımız, zararlılara karşı etkili olacağı gibi ortamdaki diğer mikrop ve bakterilerin de yok olmasını sağlayarak, tam bir hijyen sağlar. Böcek İlaçlarımız, Sağlık Bakanlığı onaylıdır; insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Aynı zamanda evdeki eşyalara da hiçbir zarar vermez, leke yapmaz.

  Böcek türleri ve kemirgenler ile mücadelede profesyonel ilaçlama hizmeti veren MARMARA İlaçlama, evlerde görülen zararlı canlılara karşı sizin ve ailenizin yanında! İstanbul, tüm ilçelerine hizmet veren MARMARA İlaçlama, uzman teknisyenleri ile 7/24 hizmetinizde. Çağrı merkezimizi 7/24 arayarak ile her türlü bilgi, yardım ve destek alabilirsiniz.

  Eğitimli teknisyenlerimiz evinizi ve ailenizi zararlılara karşı koruyacaktır.

  Bina İlaçlama,

   

  Pire, tahta kurusu, hamam böceği ve fare gibi böcek ve kemirgen türlerine karşı uyguladığımız bina ilaçlama, genellikle sıvı ilaçlama yöntemi uygulanarak yapılmaktadır. Bina ilaçlama, binadaki tüm daireler için yapılabilir aynı zamanda ortak kullanılan alanlarda (Örneğin; bodrum, apartman boşluğu, çatı vb.) da yapılabilir.

  Site içinde yer alan apartmanlara daha sık uygulanan böcek ilaçlama uygulaması, müstakil evler veya çok katlı, yüksek binalar için de yapılabilir. Böcek ve kemirgenler, kısa sürede ürerler. Bu nedenle, sadece bir dairede görülen böcek probleminin, diğer dairelere de yayılmasına yol açarlar. Böcek İlaçlama, bina ve apartmanlarda periyodik olarak yapılırsa böcek ve kemirgenlerin çoğalması ve yayılması önlenir.
  Bina ilaçlama uygulamalarımızı, sıvı ilaçlama yöntemi ile, kokulu veya kokusuz olarak yapmaktayız. Tüm binanın ilaçlanması, böcek sorununun tekrar etmesini engeller. Özellikle; pire, tahtakurusu, ev faresi, çatı faresine karşı çözüm alabilmek için yoğun uygulama yapmak gereklidir. Açık alandan (bahçe gibi) binaya giren böcek ve kemirgenler ile mücadele için bina dışına da ilaçlama uygulaması yapılmalıdır.
  Kaliteli böcek ilaçlarımız ile uzman teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilecek bina ilaçlama, böcek ve kemirgen sorunundan kurtulmanızı sağlayacaktır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve deneyimli teknisyenlerimizle,

  İşyeri, Ofis, Fabrika İlaçlama,

  Eğitimli teknisyenlerimiz sizi ve çalışma alanlarınızı zararlılara karşı koruyacaktır.

  İstanbul’a bağlı tüm ilçelerde iş yeri ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Çalışma alanlarındaki böcekler, çalışanların sağlığını etkiler ve ortamda hastalıkların oluşmasına neden olabilir. Böcekler, insanlar arası hastalık taşırlar ve kalabalık alanlarda hastalıklar daha çabuk yayılırlar. Marmara ilaçlama, olarak bünyemizde bulunan uzman ekiplerimizle gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile, çalışma alanlarınız böceklerden ve kemirgenlerden temizliyoruz.

  İş yerlerinde sık karşılaşılan böcek ve kemirgen türlerini şöyle sıralayabiliriz; pire, tahta kurusu, kene, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tahta kurdu, hamam böceği, bit, sivrisinek, kalorifer böceği, kara fatma, hamam böceği, karınca, salyangoz, güve, halı böceği, kırk ayak, fındık faresi, lağım faresi.

  Şirketimizin uyguladığı, böcek ve kemirgenlere karşı, kokusuz sıvı ilaçlama ve tablet ilaçlama yöntemleri ile, işe ara vermenize gerek kalmadan, siz alanı terk etmeden uygulama yapabilmekteyiz. Eğer gerekli ise ve böceklerin çok yoğunsa kokulu sıvı ilaçlama yöntemi ile uygulama da yapmaktayız. Uzman ekiplerimiz gerekli gördüğü takdirde jel ilaçlama uygulaması da bu ilaçlama yöntemlerine ilave olarak yapılabilmektedir.

  Restoran İlaçlama,

  Böcekler ve fareler çok hızlı üreyen canlılardır, bu nedenle haşere sorunu ile karşılaşıldığında geç kalmadan ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmelidir. Eğer durum önemsenmez geç kalınırsa böcekler üreme dönemlerine gireceklerdir ve ortamı bir anda saracaklardır. Bu gibi durumlarda böceklerden kurtulmak zorlaşır. Böcek yoğunluğunun fazla olduğu restoranlarda iki, bazen üç uygulama gerekebilir. Bu nedenle böcekler ya da fareler ile karşılaştığınız zaman geç kalmadan böcek/fare ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmelidir.

  Restoranlar sürekli insan, malzeme, gıda giriş çıkışının olduğu alanlardır. Restoranlarda böcek sorunları ile karşılaşılması olasıdır. Bu durumun önüne geçebilmek için restoranlarda düzenli (periyodik) olarak restoran ilaçlama uygulamaları gerçekleştirilmelidir. Bizler Bilim Böcek İlaçlama, olarak 100’ün üzerinde restoranın periyodik restoran ilaçlama uygulamasını sorunsuz şekilde gerçekleştiririz.

  ETKİLİ RESTORAN İLAÇLAMA

  Restoranların hijyenik olması olmazsa olmaz maddeler arasındadır. Her gün onlarca insanın yemek yediği, karnını doyurduğu restoranlarda, böcek ve fare probleminin yaşanması sağlığınız için büyük bir tehdit oluşturacaktır. Öte yandan bu alanlarda müşterilerin böcekler ile karşılaşması lokantaya/restorana olan güvenini yok edecektir. Lokantanın müşterileri azalacaktır.

  Bu ve benzeri sorunlarla karşılaşmamak için lokantalarda/restoranlarda periyodik olarak ilaçlama uygulamaları gerçekleştirilmelidir. Bizler en iyi ilaçlama şirketi olarak birçok lokantanın ilaçlama işlemini düzenli olarak gerçekleştiriyoruz.

  İlaçlama uygulamalarımızı karşılaşılan böceğin türüne göre kokulu ya da kokusuz şekilde gerçekleştiririz. İstediğiniz gün ve saatte işlemimizi yaparız ve sizleri böcek sorunlarınızdan kısa süre içerisinde kurtarırız.

  ONAYLI İLAÇLARIMIZ

  Lokanta ilaçlama İstanbul ve gerçekleştirdiğimiz tüm ilaçlama işlemlerimizde Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı biyosidal ilaçlar kullanırız.

  İlaçlarımızın insan sağlığına hiçbir şekilde bir zararı yoktur. Evcil hayvanlara ve bitkilere dahil bir zararı olmayan ilaçlarımız, aynı zamanda rezidüel ilaçlardır.

  İlaçlama uygulamalarımızı son kalite ilaçlarımız ve alanında uzman teknisyenlerimiz ile son teknoloji yöntemler kullanarak gerçekleştiririz.

  Restoran ilaçlama, restoran ilaçlama yöntemleri ve tüm böcek/fare ilaçlama uygulamamızdan yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilir, dilediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

  Formu Doldurun Sizi Arayalım